لیست قیمت ایزوگام دلیجان در سال ۱۴۰۱

هر خریدار و مصرف کننده ایزوگامی قبل از خرید، به دنبال لیست قیمت ایزوگام دلیجان است که علیرغم سال گذشته، در سال ۱۴۰۱ این لیست تغییرات زیادی را تجربه نکرده است.

خبر خوب اینکه سعی داریم لیست قیمت به روز شده انواع ایزوگام دلیجان را در ادامه مقاله درج خواهیم کرد. اما قبل از آن به بررسی عوامل تاثیر گذار در قیمت ایزوگام خواهیم پرداخت. لطفا با ما همراه باشید.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان
لیست قیمت ایزوگام دلیجان

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام دلیجان چیست؟

مانند بسیاری از محصولات دیگر، ایزوگام هم از یکسری مواد اولیه معدنی و صنعتی تولید میشود که افزایش یا کاهش قیمت هر کدام از آنها می تواند تاثیر مستقیم روی هزینه تمام شده این کالا بگذارد.

علاوه بر این، هزینه های سوخت و انرژی و البته نیروی انسانی (دستمزد عوامل تولید) نیز سهمی در این زمینه دارند.

اما برای محصول ایزوگام یک عامل دیگری نیز وجود دارد که از هیچ یک از موارد بالا تبعیت نمی کند و آن تقاضای بازار است. در واقع فصل کار ایزوگام که حدودا ماه های شهریور، مهرماه، آبان ماه و تا حدودی آذرماه است به دلیل بالا رفتن میزان تقاضای خرید ایزوگام، تا حدودی بر روی قیمت ایزوگام تاثیر گذار است.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان
نصب ایزوگام پلیمری دلیجان

نا گفته نماند که در سال های اخیر جهت کاهش هزینه های تحمیل شده به مصرف کننده نهایی، بسیاری از شرکت ها از جمله شرکت ایزوگام مفید دلیجان، سعی کرده اند در فصل کار ایزوگام قیمت را بدون تغییر نگه دارند.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان در بازار خرده فروشی

نام محصولواحدقیمت به تومان
قیمت ایزوگام پلیمری دلیجانهر متر مربع۵۴٫۵۰۰
قیمت ایزوگام سه لایه دلیجانهر متر مربع۵۷٫۵۰۰
قیمت ایزوگام دولایه دلیجانهر متر مربع۵۱٫۵۰۰
قیمت ایزوگام تک لایه دلیجانهر متر مربع۴۹٫۵۰۰
قیمت ایزوگام فویلدار دلیجانهر متر مربع۴۸٫۰۰۰
قیمت ایزوگام طرحدار دلیجانهر متر مربع۶۱٫۵۰۰

در ادامه قصد داریم به چند تا مهمترین سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم. چنانچه سوالی در زمینه فنی (تولید، نصب و اجرای ایزوگام) و در زمینه خرید آن دارید می توانید در پایین همین صفحه از ما بپرسید تا در کمترین زمان پاسخ آن را دریافت کنید.

آیا ایزوگام تاریخ مصرف دارد یا خراب می شود؟

آیا ایزوگام تاریخ مصرف دارد؟

ایزوگام هم مانند هر کالای صنعتی دیگری تاریخ مصرف دارد که باید به توصیه های درج شده روی لیبل ایزوگام توجه کرد. اما به طور خلاصه به شما می گوییم: بهتر است ایزوگام های خریداری شده را در همان فصل تولید شده به مصرف و نصب برسانید.