نمایندگی ایزوگام شرق مشهد در اصفهان

0

خرید و فروش عمده انواع ایزوگام شرق مشهد با وجود نمایندگی های فروش در سراسر کشور انجام می گیرد. برای خرید حضوری ایزوگام،  مشتریان ساکن اصفهان می توانند به نمایندگی ایزوگام شرق مشهد در اصفهان مراجعه نمایند. صادرات ایزوگام شرق مشهد بعلت بالا بودن کیفیت ایزوگام تولیدی به کشورهای دیگر انجام می گیرد. فروش عمده ایزوگام شرق مشهد در اصفهان صورت میپذیرد.

نمایندگی ایزوگام شرق مشهد در اصفهان

انواع ایزوگام شرق مشهد

انواع ایزوگام شرق مشهد

ایزوگام بعنوان یک عایق رطوبتی بر پایه قیراصلاح شده با پلیمرهای پلاستیکی است که با یک لایه فایبرگلاس تیشو (نمد الیاف شیشه) و یک لایه پلی استر نبافته ساخته شده است. شرکت ایزوگام شرق مشهد تولید کننده انواع ایزوگام صادراتی در کشور می باشد که علاوه بر داشتن ضمانت کالا دارای نشان استاندارد ملی برای خریداران می باشد. نمایندگی ایزوگام شرق مشهد در اصفهان ارائه دهنده انواع ایزوگام با کیفیت در بازار می باشد. ایزوگام از دو نوع ساده و روکش دار که با فویل آلومینیوم پوشیده شده است تشکیل می شود. مکان های مورد استفاده از ایزوگام ساده هنگامی مناسب است که روی عایق پس از نصب پوشش داده می شود. ایزوگام دارای روکش فویل آلومینیوم در مواردی که عایق بدون پوشش دیگر نصب میشود کاربرد داشته و فویل آلومینیوم ضمن زیبایی سطح کار باعث انعکاس اشعه UV خورشید و همچنین کاهش جذب گرما در سقف یا دیوار ساختمان میگردد.  

قیمت ایزوگام شرق مشهد در اصفهان

قیمت ایزوگام شرق مشهد در اصفهان

قیمت ایزوگام شرق مشهد در اصفهان به عوامل زیادی بستگی دارد. درصد خلوص قیر استفاده شده در ایزوگام یکی از موارد مهم می باشد. پلیمر مورد استفاده و ضخامت ایزوگام که به وزن ایزوگام مرتبط می شود در تعیین قیمت مهم می باشد. قیمت محصول ایزوگام شرق مشهد به نوع تیشوی مورد استفاده نیز وابسته می باشد. نکته مهم دیگر نوع فروش می باشد که بطورکلی در صورت خرید عمده قیمت نیز به مراتب کاهش پیدا می نماید.. البته در صورتی که خریدار محصول را به صورت خرید مستقیم و از درب کارخانه به وسیله نمایندگی فروش این محصول خریداری کند نیز قیمت کمتری را می پردازد.

قیمت خرید ایزوگام شرق مشهد با نصب

قیمت خرید ایزوگام شرق مشهد با نصب

خرید ایزوگام بهمراه خدمات نصب آن به مراتب گران تر از خرید بدون نصب می باشد. برای خرید ایزوگام ابتدا از ماهر بودن نصاب مطلع شوید.ایزوگام دولایه از لحاظ کیفیت فنی نیز دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد. در مراحل ساخت ایزوگام دولایه شرق از مواد اولیه درجه یک استفاده شده و در همه پروژه های عمرانی می توان از آن استفاده کرد.امروزه شرکت های تولید ایزوگام مانند شرکت ایزوگام مفید انواع مختلفی از ایزوگام را در اختیار مشتریان خود در داخل کشور و همچنین صادرات قرار می دهند

خرید و فروش ایزوگام شرق مشهد در اصفهان

خرید و فروش ایزوگام شرق مشهد در اصفهان

نوع مواد اولیه، نوع پلی استر و الیاف موجود در ایزوگام، ضخامت لایه ایزوگام و تعیین میزان ایزوگام از جمله موارد مهم در هنگام مشخص نمودن قیمت ایزوگام هستند. ایزوگام شرق مشهد از بهترین مواد موجود در بازار تشکیل شده است و کیفیت آن بسیار بالا می باشد. شرکت ایزوگام مفید تولید و عرضه کننده انواع ایزوگام یک لایه و دو لایه می باشد. در هنگام تصمیم برای خرید می توان به صورت حضوری در نمایندگی های معتبر شرکت ایزوگام مراجعه و ثبت سفارش نمود یا از طریق وب سایت فروش اقدام به سفارش ایزوگام دولایه بفرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.