عرضه مستقیم ایزوگام دلیجان به صورت عمده

0

بمنظور عایق منازل مسکونی و ساختمانی از هوای سرد و رطوبت معماران ساختمانی خرید ایزوگام را توصیه میکنند. ایزوگام دلیجان با توجه به کیفیت و تنوع بالای محصولات خود در امر صادرات و بازار خرید و فروش داخلی اعتماد مشتریان را به خود جلب نموده است. در این محتوا با توجه به کاربرد و اهمیت ایزوگام دلیجان، نحوه ی خرید این محصول نیز ذکر می شود.

عرضه مستقیم ایزوگام دلیجان به صورت عمده

ایزوگام

ایزوگام

ایزوگام بعنوان پوشش مقاوم است که متشکل از قیر و الیاف مصنوعی می باشد و با استفاده از ایجاد گرما و حرارت بالا بر روی بام و مکان مورد نظر نصب می شود.  بمنظور عایق کردن سطوح مختلف مانند دیواره، سقف و کف بام ساختمان ها و همچنین جلوگیری از نفوذ آب استفاده می شود. مواد اولیه به‌ کار رفته در تولید ایزوگام شامل قیر صنعتی ۷۰/۶۰ ، مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی‌پروپیلن  (APP)، یک ‌لایه تیشوی نخ دار (پشم‌ شیشه) ،یک‌ لایه پلی‌استر سوزنی ،پودرتالک و در بعضی از این عایق‌ها پودر مس ۶۰۰ ، فویل آلومینیومی، باند و چسب می باشد. ایزوگام دلیجان یکی از صدها نام ایزوگام های تولیدی کارخانجات ایزوگام کسور می باشد که امروزه به یکد برند معتبر در میان مشتریان تبدیل شده است.

ویژگی های ایزوگام استاندارد

ویژگی های ایزوگام استاندارد

علیرغم فراوانی کارخانه ‌های تولید ایزوگام، ایزوگام غیراستاندارد و تقلبی زیادی در بازار پیدا می‌شود . کارخانه ایزوگام مفید تولید کننده مرغوب ترین نوع ایزوگام های بازار می باشد.برای شناخت یک ایزوگام مرغوب و استاندارد نیاز به دانستن چند نکته می باشد. ابتدا، ایزوگام باید برچسب عایق ‌های استاندارد که شامل مشخصات تولیدکننده، تاریخ تولید، نوع عایق، علامت استاندارد و… داشته باشد. دومین نکته اینکه در ایزوگام نامرغوب به‌ جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب پودرهای معدنی یا مواد غیر پلیمری به کار می‌رود و با استفاده از دست کشیدن بر روی قسمت خارجی ایزوگام، ذرات دانه سیاهی بر روی دستتان می چسبد. اخرین نکته اندازه ی لایه ایزوگام بر اساس نیاز شما می باشد. برای خرید ایزوگام دلیجان مرغوب و اصلی رعایت و توجه به نکات بالا حائز اهمیت است.

مزایای نصب ایزوگام

مزایای نصب ایزوگام

از جمله مزایای این نوع  عایق کاری یا همان ایزوگام موارد زیر می باشد که امروزه مشتریان تجاری و خانگی زیادی را به خود اختصاص داده است.

  • قابل استفاده بودن در شرایط مختلف آب و هوایی،
  • ·         نصب و استفاده آسان و کوتاه در مقایسه با روش قیر و گونی،
  • ·         قیمت مناسب،
  • ·         وزن متعادل نسبت به حجم ساختمان و عدم پوسیدگی محصول ایزوگام،
  • انعطاف پذیری و مقاومت قابل ملاحظه

خرید ایزوگام دلیجان

خرید ایزوگام دلیجان

کیفیت و قیمت ایزوگام همواره از مهم ترین ملاک های خرید می باشد. کارخانه ایزوگام مفید همواره تلاش بر این دارد که مشتریان و پیمانکاران ساختمانی را به خرید ایزوگام با کیفیت و ارزان تشویق کند. برای خرید ایزوگام ارزان و با کیفیت می توان به سایت های شرکت های کارخانه ای که بصورت مستقیم اقدام به قروش ایزوگام از درب کارخانه می کنند اقدام نمود. شرکت ایزوگام مفید ارائه دهنده بهترین و ارزان ترین نوع ایزوگام می باشد که بصورت حضوری در نمایندگی ها و غیرحضوری از طریق سایت اقدام به فروش می کند. برای خرید ایزوگام دلیجان شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی یا نمایندگان فروش ایزوگام اقدام فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.