عرضه مستقیم ایزوگام ارزان قیمت دلیجان

0

معماران ساختمانی بعلت انجام پروژه های کلان، احتیاج به خرید عمده ایزوگام ارزان قیمت دلیجان دارند. امروزه ایزوگام دلیجان در بازار خرید و فروش داخلی و صادرات برند معتبری و شناخته شده می باشد. ایزوگام ارزان قیمت و با کیفیت در بازار با توجه به استانداردهای لازم برای مشتریان قابلیت خرید دارد.

عرضه مستقیم ایزوگام ارزان قیمت دلیجان

ایزوگام مرغوب چیست؟

ایزوگام مرغوب چیست؟

امروزه بدلیل افزایش خرید و فروش مسکن، بازار ساخت و ساز بصورت خوبی رونق گرفته است و یکی از مهم ترین مواد بکار رفته جهت عایق و پوشش ساختمانی ایزوگام می باشد. شرکت های تولیدی زیادی مانند شرکت ایزوگام مفید اقدام به فروش ایزوگام با کیفیت و ارزان کرده اند. ایزوگام یک عایق مقاوم می باشد که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و با استفاده از حرارت بر روی بام و مکان مورد نظر نصب و چسبانده می‌شود. موارد کابرد ایزوگام بسیار گسترده است و برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان یا مکان موردنظر استفاده می شود. انعطاف پذیری ایزوگام، تاریخ تولید و ضخامت مناسب از ویژگی های یک ایزوگام خوب می باشد.

انواع ایزوگام

انواع ایزوگام

با توجه به کاربرد های مختلف این نوع عایق پوششی، کارخانجات تولیدی تصمیم به ساخت انواع مختلفی از ایزوگام برای مشتریان خود کرده اند. اولین مورد ایزوگام پلیمری است که ماده  اصلی این نوع ایزوگام قیر خالص ۷۰-۶۰است که در پالایشگاه از تقطیر نفت خام به دست می‌آید. این مدا مورد استفاده ی پشت بام است. نوع دوم ایزوگام دمیده می باشد و  BOF ماده  اصلی این نوع ایزوگام قیر دمیده است  که از دمیدن هوا به نفت کوره تولید شده است و به نسبت ایزوگام پلیمری کیفیت پایین تر وعمر کم تری دارد و موارد استفاده آن ساخت ورق‌های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندودکاری است.

شناخت ایزوگام با کیفیت

شناخت ایزوگام با کیفیت

علی رغم فراوانی کارخانه ‌های تولید ایزوگام، ایزوگام غیراستاندارد و تقلبی زیادی در بازار پیدا می‌شود . کارخانه ایزوگام مفید تولید کننده مرغوب ترین نوع ایزوگام های بازار می باشد.برای شناخت یک ایزوگام مرغوب و استاندارد نیاز به دانستن چند نکته می باشد. ابتدا، ایزوگام باید برچسب عایق ‌های استاندارد که شامل مشخصات تولیدکننده، تاریخ تولید، نوع عایق، علامت استاندارد و… داشته باشد. دومین نکته اینکه در ایزوگام نامرغوب به‌ جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب پودرهای معدنی یا مواد غیر پلیمری به کار می‌رود و با استفاده از دست کشیدن بر روی قسمت خارجی ایزوگام، ذرات دانه سیاهی بر روی دستتان می چسبد. اخرین نکته اندازه ی لایه ایزوگام بر اساس نیاز شما می باشد.

ایزوگام ارزان قیمت دلیجان

ایزوگام ارزان قیمت دلیجان

کیفیت و قیمت ایزوگام همواره از مهم ترین ملاک های خرید می باشد. کارخانه ایزوگام مفید همواره تلاش بر این دارد که مشتریان و پیمانکاران ساختمانی را به خرید ایزوگام با کیفیت و ارزان تشویق کند. برای خرید ایزوگام ارزان و با کیفیت می توان به سایت های شرکت های کارخانه ای که بصورت مستقیم اقدام به قروش ایزوگام از درب کارخانه می کنند اقدام نمود. مشتریان عمده همیشه بدنبال خرید ایزوگام ارزان قیمت می باشند. کارخانه های تولید ایزوگام نیز قیمت عمده و جزیی را با تفاوت بسیاری به نمایندگی های فروش ایزوگام اعلام می نمایند. شرکت ایزوگام مفید ارائه دهنده بهترین و ارزان ترین نوع ایزوگام می باشد که بصورت حضوری در نمایندگی ها و غیرحضوری از طریق سایت اقدام به فروش می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.