خرید و فروش مستقیم ایزوگام عمده ای

0

در ساخت و سازهای اخیر، استفاده از ایزوگام عمده ای بسیار ضروری می باشد. خرید و فروش عمده ی ایزوگام برای صاحبان مشاغلی مانند ساختمان سازی، از لحاظ اقتصادی دارای اهمیت بالایی می باشد. صادرات ایزوگام عممده ای به کشورهای همسایه ایران نیز در حال انجام می باشد. در این مطلب به اهمیت، کاربرد و ویژگی های ایزوگام مرغوب پرداخته شده است.


اهمیت نصب ایزوگام

اهمیت نصب ایزوگام


هنگام شروع فصل های سرد سال مشتریان به فکر نصب ایزوگام و عایق بر روی بام های خانه هی خود می نمایند.خرید و فروش عایق ایزوگام در کارخانجات تولیدی از طریق نمایندگان شرکت ها انجام می شود. شرکت ایزوگام مفید امکان خرید این نوع عایق را فراهم آورده است. از عایق‌های رطوبتی معمولا در همه مکان‌هایی که در معرض آب قرار دارند مثل پشت بام، سرویس بهداشتی و حمام، استخر و … استفاده می‌شود و عدم استفاده و جدی نگرفتن آن می‌تواند منجر به نفوذ رطوبت به ساختمان و در نهایت بروز مشکلاتی از جمله زنگ زدن فلزات، رشد کپک و قارچ‌ها، یخ زدگی سازه‌ها و … شود. در واقع ایزوگام شکل مدرن قیرگونی است. ایزوگام، نام بازرگانی لایه رولی از پیش آماده شده است که با استفاده از روش‌های خاص حرارت دهی بر روی سقف و دیوار‌ها چسبانده می‌شود. موادتشکیل دهنده ایزوگام قیر و پشم شیشه است.


کاربردهای ایزوگام

کاربردهای ایزوگام


امروزه استفاده از ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیادی به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل است که در موارد مختلفی مانند پشت‌بام‌ها،ایرانیت، پی ساختمان،استخرها، مخازن آب، تونل‌ها، کانال‌های آبیاری، سرویس‌های بهداشتیف سردخانه‌ها، سدها،پل‌های هوایی، باند فرودگاه، پارکینگ‌های طبقاتی و… مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است ایزوگام در صنایع مختلفی قابل استفاده می باشد که کاربرد آن فقط عایق و پوشش رطوبتی می باشد. کارخانه ایزوگام مفید اقدام به تولید انواع ایزوگام برای انتخاب راحت تر مشتریان خود نموده است.


مشخصات ظاهری ایزوگام

مشخصات ظاهری ایزوگام


معمولا ایزوگام استاندارد در ابعاد ۱۰۱ متر (طولعرض) و ضخامت ۳.۵ تا ۴ میلی‌ متر و وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم به ‌صورت رول ‌های بسته بندی شده تولید می شوند. انواع ایزوگام موجود در بازار شامل دو نوع تک لایه و دو لایه می باشد. تفاوت این دو نموع بسته به نوع استفاده از ایزوگام در محیط مورد نظر دارد. اگر برای سطوحی مثل پشت بام نیاز به ایزوگام دارید بهتر بهتر است از ایزوگام با روکش آلومینیوم یا در اصطلاح ازایزوگام فویل دار استفاده کنید.اما اگر برای عایق کاری پی و کف ساختمان و سرویس های بهداشتی از ایزوگام استفاده می کنید، نوع بدون روکش آن مناسب است.


خرید ایزوگام عمده ای

خرید ایزوگام عمده ای


مراکز پخش و نمایندگی های ایزوگام انواع مختلفی از ایزوگام وجود دارد. به همین دلیل برای انتخاب مناسب و کارآمد توصیه می شود از کارشناسان متخصص در این امر و فروشگاه های معتبر استفاده نمایید. بطور معمول کارخانجات تولید ایزوگام محصولات خود را از طریق نمایندگی بدست مشتریان می رسانند. اما امروزه امکان سفارش گیری اینترنتی بصورت مستقیم از کارخانه وجود دارد. آنچه مهم است انتخاب نوع صحیح و مرغوب ایزوگام می باشد که بنابر توصیه های تاکید شده بهتر است خرید از کارخانجات معتبر و دارای نشان استاندارد صورت گیرد. جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان خرید انواع ایزوگام در تمام نقاط کشور و سفارش محصول با نمایندگی های شرکت ایزوگام مفید تماس حاصل فرمایید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.