خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه به صورت عمده

0

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه به شما این امکان را می دهد تا مرغوب ترین محصول را با قیمت عمده تهیه کنید. در حال حاضر انواع ایزوگام برای پروژه های گوناگون کاربردهای بسیار زیادی دارد. یکی از اهداف اصلی کارخانه ها و شرکت های تولیدی فروش ایزوگام در بازارهای داخلی و انجام صادرات آن می باشد .

خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه به صورت عمده

هزینه خرید ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه چقدر است؟

هزینه خرید ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه چقدر است؟

در چند سال اخیر درست همانند سال های قبل قیمت انواع ایزوگام دچار تغییر و نوسان شده است. کارخانه ایزوگام برای شرکت ها و بازرگانان شرایطی را فراهم کرده تا قادر باشند محصول را به صورت عمده و با نرخ روز خریداری کنند. لازم است این نکته را یادآوری کنیم که هزینه عایق ایزوگام با توجه به تغییر و نوسان در نرخ ارز بازار و یا مواردی از این قبیل مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و سپس اعلام خواهد شد. برای مثال می توان گفت میزان کیفیت تیشو و پلی استر به منظور تولید مرغوب ترین ایزوگام به عنوان یکی از عواملی به شمار می آید که قیمت خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه براساس آن تعیین می شود. نوع روکش و پوشش رول های ایزوگام، نوع پلیمرهای به کار رفته برای بهبود کیفیت ایزوگام تولید شده، وزن و ضخامت هر رول ایزوگام، هزینه های حمل و نقل، فروش ایزوگام به همراه نصب و یا فروش ایزوگام بدون اجرای عملیات نصب از دیگر عوامل موثر بر قیمت تهیه ایزوگام از کارخانه می باشد.

چرا ایزوگام را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم؟

چرا ایزوگام را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم؟

هنگامی که ما برای خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه اقدام می کنیم بدون هیچ واسطه ای بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام را با قیمت بسیار ارزان و مناسب خریداری خواهیم کرد. از طرفی دیگر در صورتی که ایزوگام را از درب کارخانه تهیه کنید باعث می شود تا حد بسیار زیادی در هزینه صرفه جویی کرده و همچنین ایزوگام اورجینال را بخرید. به خاطر داشته باشید که با استفاده از شیوه خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه نه تنها هزینه های حمل و نقل کاهش پیدا می کنند بلکه ایزوگام نیز با سرعت بالایی به شما تحویل داده خواهد شد. کارخانه انواع ایزوگام از جمله فویل دار، چهار لایه، ساده، صادراتی درجه یک، ایزوگام های ویژه مناطق گرمسیری و سردسیری و ایزوگام دو لایه را با کیفیت بالایی به منظور پخش عمده و یا جزئی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

هنگام خرید ایزوگام از کارخانه چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

هنگام خرید ایزوگام از کارخانه چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

اگر ایزوگام براساس رعایت استانداردها تولید شود، هنگامی که در دمای معمولی به آن نیروی کششی وارد می کنید پاره نمی شود. در غیر این صورت مطمئن باشید که ایزوگام کیفیت خوبی ندارد. به طور کلی باید گفته شود که در زمان خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه لازم است که یک سری نکات از جمله داشتن نشان استاندارد ملی، مطالعه مشخصات لیبل ایزوگام به طور کامل، انتخاب ایزوگام متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه، سالم بودن و نداشتن شکستگی را مورد توجه قرار دهید. همچنین دقت کنید که رول ایزوگام وزن مناسبی داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.