نرخ روز ایزوگام در سراسر ایران

0

تعیین نرخ روز ایزوگام با توجه به نوسانات بازار ارز و هزینه های خرید مواد اولیه مرغوب صورت می گیرد. شرکت ایزوگام مفید یکی از سایت های اطلاع رسانی قیمت انواع ایزوگام موجود در بازار را دارا می باشد. برای خرید عمده ایزوگام اطلاع از نرخ روز ایزوگام برای خریداران عمده و نمایندگی های فروش اهمیت دارد. صادراتی بودن ایزوگام، تعداد لایه های تشکیل دهنده ایزوگام و مواد اولیه درجه یک از موارد تاثیر گذار بر قیمت انواع ایزوگام می باشد.

نرخ روز ایزوگام در سراسر ایران

قیمت ایزوگام تولید شده در کارخانه

قیمت ایزوگام تولید شده در کارخانه

قیمت ایزوگام تولید شده در کارخانه با توجه به پایین تر بودن مشتریان عمده ی زیادی دارد.شرکت های تولیدی زیادی مانند شرکت ایزوگام مفید اقدام به فروش ایزوگام با کیفیت و ارزان کرده اند. ایزوگام یک عایق مقاوم می باشد که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و با استفاده از حرارت بر روی بام و مکان مورد نظر نصب و چسبانده می‌شود. موارد کابرد ایزوگام بسیار گسترده است و برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان یا مکان موردنظر استفاده می شود. انعطاف پذیری ایزوگام، تاریخ تولید و ضخامت مناسب از ویژگی های یک ایزوگام خوب می باشد.

خرید انواع ایزوگام موجود در بازار

خرید انواع ایزوگام موجود در بازار

برای خرید انواع ایزوگام موجود در بازار می توانید به نمایندگی های شرکت ایزوگام مفید مراجعه نمایید.با توجه به تولید کارخانجات ایزوگام و وابستگی این محصول به قیمت نفت و محصولات نفتی، قیمت ایزوگام از درب کارخانه مشخص می شود. برای سهولت خرید و صرفه جویی در وقت و زمان امروزه کارخانجات تولیدی ایزوگام و شرکت ایزوگام مفید سایت های فروش را در بستر اینترنت راه اندازی کرده اند. خرید و فروش ایزوگام از طریق نمایندگی های فروش کارخانجات نیز بصورت حضوری و تلفنی نیز انجام می شود.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام با کیفیت

خرید انواع ایزوگام موجود در بازار

مواد تشکیل دهنده ایزوگام با کیفیت با توجه به درجه کیفیت محصولات اولیه در قیمت تاثیر گذار می باشد.ایزوگام‌های موجود در بازار هر کدام بسته به نوع محصول به صورت تک لایه و یا دولایه ساخته می‌شود که بافت و پلی‌استر وارد تشتک قیر می‌شود و سپس با قیر دمیده آغشته شده که در مرحله آخر و خروجی ضخامت ایزوگام تنظیم می‌شود و سپس ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب شده و سرد می‌شود که در مرحله بعدی نیز پلاستیک به لایه پشت آن اضافه شده و ایزوگام در مرحله آخر وارد آسانسور ذخیره‌سازی می‌شود.همچنین در پایان کار فن‌های خشک‌کننده عملیات خشک کردن ایزوگام را انجام داده تا آن را بتوان رول کرده و به شکل مخروطی درآورده شود.

خرید و فروش اینترنتی ایزوگام

خرید و فروش اینترنتی ایزوگام

امروزه بدلیل صرفه جویی در زمان و هزینه، شرکت ایزوگام مفید خرید اینترنتی محصولات خود را برای مشتریان فراهم نموده است. کیفیت و قیمت ایزوگام همواره از مهم ترین ملاک های خرید می باشد. کارخانه ایزوگام مفید همواره تلاش بر این دارد که مشتریان و پیمانکاران ساختمانی را به خرید ایزوگام با کیفیت و ارزان تشویق کند. برای خرید ایزوگام ارزان و با کیفیت می توان به سایت های شرکت های کارخانه ای که بصورت مستقیم اقدام به قروش ایزوگام از درب کارخانه می کنند اقدام نمود. شرکت ایزوگام مفید ارائه دهنده بهترین و ارزان ترین نوع ایزوگام می باشد که بصورت حضوری در نمایندگی ها و غیرحضوری از طریق سایت اقدام به فروش می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.