لیست قیمت خرید عمده ایزوگام از کارخانه

0

مشتریان خرید عمده ایزوگام از کارخانه غالبا معماران ساختمانی و مهندسین می باشند. موارد کاربرد ایزوگام در مکان های مختلف با هدف عایق بندی دربرابر رطوبت می باشد. صادرات ایزوگام با کیفیت در شرکت ایزوگام مفید انجام می گیرد. برای خرید عمده ایزوگام از کارخانه می توان به کارخانه تولید ایزوگام در شهر صنعتی دلیجان مراجعه و خرید نمود.

لیست قیمت خرید عمده ایزوگام از کارخانه

قیمت فروش ایزوگام از کارخانه

قیمت فروش ایزوگام از کارخانه

برای تعیین قیمت ایزوگام تولید شده در کارخانه فاکتورهای بسیار زیادی بررسی می گردد. نوع ایزوگام، متراژ مورد نیاز و نحوه خرید از عوامل مهم می باشد. امروزه شهرک تولید ایزوگام واقع در استان مرکزی و شهرستان دلیجان دارای کارخانجات تولیدی ایزوگام می باشند. شرگت ایزوگام مفید از نمونه شرکت های تولیدکننده ایزوگام مرغوب بصورت اینترنتی و حضوری می باشد. اگر به دنبال خریدعایق پوششی مناسب فضا و ساختمان مورد نظر خود می باشید با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی به راحتی می توانید از استاندارد و کیفیت ایزوگام  در خواستی خود مطلع شده و اقدام به خرید نمایید.

تولید و پخش ایزوگام با کیفیت

تولید و پخش ایزوگام با کیفیت

تولید ایزوگام با کیفیت در کارخانجات ایزوگام یکی از صنایع وابسته به نفت می باشد.کارخانه ایزوگام مفید یکی از پرفروش ترین کارخانجات فروش ایزوگام بازار است. با شروع  فصل سرما عموم مردم  به دنبال تدابیری برای برای حفاظت ساختمان خود در برابر برف و باران و جلوگیری از ایجاد خسارات ناشی سرما و بارندگی می باشند.ایزوگام متشکل از قیر، پلی استر، تیشو و پشم شیشه ساخته می باشد و با روکش آلومینیومی یا بدون آن به بازار عرضه می می شود. ایزوگام مانع از رسیدن آب به سطح زیرین می شود، بنابراین مانع از رشد قارچ و باکتری و تخریب سازه می شود و ساختمان را در برابر عوامل محیطی مقاوم می نماید.

مواد بکاررفته در تولید ایزوگام

مواد بکاررفته در تولید ایزوگام

تولید ایزوگام با توجه به درجه خلوص قیر و مواد بکار رفته در آن متفاوت می باشد. ایزوگام از دو نوع کلی به نام های ایزوگام پودری و فویل دار یا آلومینیومی تشکیل شده است که هر یک دارای مواد مختلفی می باشند. ایزوگام پودری متشکل از یک ‌لایه پلی‌استر سوزنی و لایه تیشو نخ دار اشباع‌ شده با قیر و اصلاح‌ کننده‌های A.P.P که از طرف خارج با پودر معدنی و از طرف داخل با نایلکس پوشانده شده است. ایزوگام فویل دار یا آلومینیومی از یک ‌لایه پلی‌استر سوزنی و یک‌ لایه تیشو نخ دار اشباع‌ شده با قیر و اصلاح کننده‌های A.P.P که از سمت خارج با روکش آلومینیوم و از سمت داخل با نایلکس پوشانده شده است.

خرید و فروش عمده ایزوگام از کارخانه

خرید و فروش عمده ایزوگام از کارخانه

فروش عمده ایزوگام از کارخانه با توجه به نیاز ساختمان سازان توسط شرکت های تولیدی انجام می شود. همواره خرید عمده بهترین نوع ایزوگام یکی از دغدغه های پیمانکاران ساختمانی می باشد اما صادرات ایزوگام نیز رونق اقتصادی خوبی در بازار دارد. برای خرید ایزوگام مناسب برای ساختمان یا محل خود نیاز به رفتن تا درب کارخانه نیست. عموما کارخانجات تولید ایزوگام دارای نمایندگی فروش و سایت های اینترنتی جهت سفارش و تحویل محصول می باشند که برای مشتریان سهولت در خرید را بدنبال دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.