قیمت ایزوگام شرق صادراتی عمده

0

صادرات ایزوگام امروزه برای کارخانجات تولیدی بسیار با اهمیت است. قیمت ایزوگام شرق صادراتی بعلت دارا بودن کیفیت بالا و داشتن نشان استاندارد ملی و بین المللی ممکن است بالاتر باشد. ایزوگام شرق صادراتی را مشتریان دخلی نیز برای استفاده خرید می نمایند. مزایای استفاده از ایزوگام علاوه بر مقرون به صرفه بودن، عمر بالای این نوع عایق می باشد.

قیمت ایزوگام شرق صادراتی عمده

مزایای ایزوگام

مزایای ایزوگام

بمنظورعایق و پوشش کردن انواع مکان های مختلف در ساختمان خرید ایزوگام مناسب بسیار با اهمیت می باشد. صادرات ایزوگام نیز امروزه برای کارخانجات تولیدی مهم است. داشتن نشان استاندارد به خرید بیشتر و سفارش صادرات به کشورهای دیگر کمک میکند. در تعریف ایزوگام می توان گفت که ایزوگام یک عایق آماده برای جلوگیری از نم و آب باران و برف است که استفاده از آن راحت است.قیر و الیاف مصنوعی از مواد تشکیل دهنده ایزوگام ها هستند که عمر متوسط ۱۰ سال دارند. مزایای ایزوگام نسبت به عایق های قدیمی عبارتند از :محافظت درمقابل رطوبت، سهولت در اجرا نسبت به عایق کاری های قدیمی، تردد آسان و جذب حرارت بالا. شرکت ایزوگام مفید تولید کننده انواع ایزوگام های صادراتی و با کیفیت می باشد.

انواع ایزوگام

انواع ایزوگام

ایزوگام ها دسته بندی متفاوتی دارند که اولین موضوع دسته بندی، بر اساس ماده تشکیل دهنده ایزوگام می باشد. ایزوگام پلیمری یکی از نوع ایزوگم می باشد که این نوع ایزوگام از۶۰ یا ۷۰ درصد قیر خالص تشکیل شده است. مواد تشکیل دهنده ایزوگام پلیمری ، قیر خالص ۷۰-۶۰، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم، فیلم پلی اتیلن ، پودر تالک، مواد APP ، پوشال گونی پلاستیکی است. ایزوگام دمیده یکی دیگر از ایزوگام های تولیدی می باشد که قیر دمیده از مواد اصلی تشکیل دهنده این ایزوگام می باشد. برای به دست آوردن آن به یک مازوت یا نفت کوره ای هوا می دمند. قیر دمیده درجه نفوذ کمتر، حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما و درجه نرمی بیشتری نسبت به قیر خالص دارد ، ایزوگام دمیده نسبت به ایزوگام پلیمری کیفیت پایین تری را داراست. از قیر دمیده در ساخت ورق های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندود کاری استفاده می کنند. یزوگام ها براساس لایه بندی نیز به دو نوع کلی تقسیم بندی می شوند. ایزوگام یک لایه و دولایه. ایزوگام های تک لایه از پلی استر دوخته شده با ظرافت و انعطاف بالا تشکیل شده است. در مقابل، ایزوگام دو لایه از تیشو و پلی استرضخیم با استحکام بسیار زیاد تشکیل شده است.

کاربرد ایزوگام

کاربرد ایزوگام

ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیادی به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل است که در موارد مختلفی مانند پشت‌بام‌ها،ایرانیت، پی ساختمان،استخرها، مخازن آب، تونل‌ها، کانال‌های آبیاری، سرویس‌های بهداشتیف سردخانه‌ها، سدها،پل‌های هوایی، باند فرودگاه، پارکینگ‌های طبقاتی و… مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به دکر است ایزوگام در صنایع مختلفی قابل استفاده می باشد که کاربرد آن فقط عایق و پوشش رطوبتی می باشد.

خرید ایزوگام شرق صادراتی

خرید ایزوگام شرق صادراتی

قیمت نهایی ایزوگام به موارد زیادی از جمله کیفیت مواد مصرفی، تعداد لایه های ایزوگام، نصب ایزوگام، دارا بودن نشان استاندارد و ضمانت نامه کتبی بستگی دارد. برای خرید ایزوگام شرق صادراتی از درب کارخانه یا سایت های فروش اینترنتی شرکت ایزوگام شرق مراجعه نمود.داشتن کیفیت مناسب و ضمانت نامه کتبی برای خرید ایزوگام بسیار اهمیت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.