فروش مستقیم ایزوگام دلیجان از کارخانه

0

در باور عموم، خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه دارای سود بیشتری می باشد. ایزوگام دلیجان دارای نمایندگی های فروش متعددی در سراسر کشور می باشد که علاوه بر فروش داخلی، صادرات محصول را نیز بر عهده دارند. ایزوگام دلیجان یکی از با کیفیت ترین محصولات می باشد. در ادامه به کاربرد، انواع و مراکر تولید ایزوگام می پردازیم.

فروش مستقیم ایزوگام دلیجان از کارخانه

تعریف و کاربرد ایزوگام

تعریف و کاربرد ایزوگام

امروزه برای عایق بندی مکان های مختلف از عایق رطوبتی ایزوگام استفاده می شود. ایزوگام یک نوع پوشش است که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و با استفاده از گرما بر بستر بام و مکان مورد نظر نصب و چسبانده می‌شود و از ایزوگام برای عایق کردن سطوح مختلفی همچون پی، دیواره، کف و بام ساختمان‌ها و استخرها برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت استفاده می شود و قابل ذکر است عمر ایزوگام کیفیت خوب به ‌طور متوسط ۱۵ سال است. کارخانه های تولید و عرضه ایزوگام اقدام به فروش این محصول در بازار های مصالح ساختمانی نموده اند. لازم بدکر است ایزوگام استاندارد در ابعاد ۱۰*۱ متر (طول*عرض) و ضخامت ۳.۵ تا ۴ میلی‌ متر و وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم به ‌صورت رول ‌های وکیوم شده تولید می‌گردد.

انواع روکش ایزوگام

انواع روکش ایزوگام

در تولید ایزوگام، که در شهر دلیجان می باشد انواع مختلفی از ایزوکام تولید می شود که از نظر روکش با یکدیگر متفاوت می باشند. ایزوگام با روکش آلومینیوم در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب است کاربرد زیادی دارد. ایزوگام با روکش ماسه‌ای یا سنگریزه‌ای و ایزوگام طرح دار رنگی برای زیباسازی نما ها و مکان های مختلف به کار می رود. برای خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه می توانید از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام نمایید. با توجه به شناخت ایزوگام ها، نوع مناسب مکان مورد نظر را یافته و سفارش دهید.

مراکز تولید ایزوگام

مراکز تولید ایزوگام

کارخانه های فعال در منطقه تجاری شهرستان دلیجان واقع در استان مرکزی از جمله منابع و مراکز مهم تولید و عرضه ایزوگام صادراتی می باشند. هر یک از کارخانجات تولید و عرضه ایزوگام صادراتی متشکل از برندهای تخصصی می باشند که از بازارهای تجاری خوبی در کشورهای همسایه برخوردار می باشند. صادرات ایزوگام کارخانه ها به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد. اگر خرید از طریق نمایندگی های کارخانجات تولید ایزوگام صورت گیرد بدلیل رقابتی بودن قیمت ها، برای مشتریان مقرون بصرفه است. کارخانه ایزوگام مفید نیز در همین شهرک صنعتی واقع شده است.

خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه

خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه

همانگونه که می دانید خرید محصولات  از طریق مراکز عمده برای مشتریان بسیار مهم است زیرا قیمت تفاوت زیادی با بازار بیرون دارد. برای خرید ایزوگام مرغوب و با کیفیت می توانید ایزوگام ذلیجان را از کارخانه های تولیدی آن سفارش دهید که نمایندگی های فروش هر کارخانه اقدام به ثبت سفارش می نمایند. در تولید ایزوگام، کارخانه‌ها معمولا محصولات خود را از طریق نمایندگی‌ فروش ایزوگام انجام می‌دهند. بیشتر کارخانه‌ها امکان سفارش اینترنتی را فراهم آورده اند.خرید حضوری از لحاظ بررسی موارد مهمی چون کیفیت ایزوگام مشخص می شود. اما با توجه به علامت استاندارد و ضمانت کالا امکان خرید بصورت اینترنتی نیز نگرانی های خریداران را کم میکند و باعث خرید مطمئن می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.