فروش ایزوگام صادراتی دلیجان به صورت مستقیم

0

کارخانه ایزوگام دلیجان اقدام به تولید انواع مختلف ایزوگام از لحاظ لایه و نوع کرده است. فروش ایزوگام صادراتی دلیجان بعلت کیفیت بالای محصول و دارا بودن نشان استاندارد از رونق خوبی برخوردار می باشد. ایزوگام صادراتی دلیجان مشتریان خرید را در بازار داخلی نیز دارد. نمایندگان فروش ایزوگام دلیجان اقدام به فروش ایزوگام صادراتی دلیجان در سراسر کشور می نمایند.

فروش ایزوگام صادراتی دلیجان به صورت مستقیم

تعریف ایزوگام

تعریف ایزوگام

ایزوگام بعنوان پوشش مقاوم است که متشکل از قیر و الیاف مصنوعی می باشد و با استفاده از ایجاد گرما و حرارت بالا بر روی بام و مکان مورد نظر نصب می شود. کارخانه تولید ایزوگام مفید یکی از تولید و صادرکنندگان بهترین نوع ایزوگام می باشد. بمنظور عایق کردن سطوح مختلف مانند دیواره، سقف و کف بام ساختمان ها و همچنین جلوگیری از نفوذ آب استفاده می شود. مواد اولیه به‌ کار رفته در تولید ایزوگام شامل قیر صنعتی ۷۰/۶۰ ، مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی‌پروپیلن  (APP)، یک ‌لایه تیشوی نخ دار (پشم‌ شیشه) ،یک‌ لایه پلی‌استر سوزنی ،پودرتالک و در بعضی از این عایق‌ها پودر مس ۶۰۰ ، فویل آلومینیومی، باند و چسب می باشد. امروزه تولید ایزوگام صادراتی با کیفیت نیز یکی از اهداف کارخانجات تولید ایزوگام می باشد.

مشخصات ایزوگام مرغوب

مشخصات ایزوگام مرغوب

با توجه به فراوانی کارخانه ‌های تولید ایزوگام، ایزوگام نامرغوب و غیراستاندارد در بازار به وفور یافت می‌شود و همین امر سبب شده است تشخیص ایزوگام مرغوب و استاندارد بیشتر مورد اهمیت قرار گیرد. موارد مهم جهت شناسایی ایزوگام مرغوب به شرح زیر است:

۱٫ ایزوگام باید دارای برچسب عایق ‌های استاندارد باید شامل مشخصات تولیدکننده، تاریخ تولید، نوع عایق، علامت استاندارد و… باشد.

۲. در ایزوگام نامرغوب به‌ جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب پودرهای معدنی یا مواد غیر پلیمری به کار می‌رود و از همین رو نوع تقلبی آن بویی نامطبوع و مشابه گازوئیل صنعتی (مازوت) می‌دهد، اگر دستتان را بر قسمتی از لایه خارجی و بدون پوشش ایزوگام نامرغوب بکشید نیز ذرات و رنگ‌دانه‌های سیاه به دستتان می‌چسبد.

۳- هنگام خرید ضخامت لایه ایزوگام را با توجه به ضخامت لایه ایزوگام درخواستی اندازه بگیرید.

مراحل نصب ایزوگام

مراحل نصب ایزوگام

برای داشتن یک ایزوگام مناسب، کیفیت نصب لایه های ایزوگام بر روی سطح بسیار مهم می باشد . بنابراین مشتریان خرید ایزوگام باید دقت کنند که ایزوگام خریداری ‌شده حتماً توسط کارگران متخصص نصب شود وگرنه بهترین لایه‌ها هم بیش از یک سال کار آیی نخواهند داشت.

کارخانه ایزوگام دلیجان در امر تولید عایق‌های رطوبتی دارای یک برند معتبر است و به دلیل داشتن همه زیرساخت‌ها و ویژگی‌های لازم، نشان جغرافیایی این محصول را کسب کرده است. برای خرید ایزوگام دلیجان حتما به علامت کارخانه ی آن که بر روی رول های ایزوگام حک شده دقت بفرمایید.

خرید و فروش ایزوگام صادراتی دلیجان

خرید و فروش ایزوگام صادراتی دلیجان

با توجه به تولید کارخانجات ایزوگام و وابستگی این محصول به قیمت نفت و محصولات نفتی، قیمت ایزوگام از درب کارخانه مشخص می شود. ایزوگام های صادراتی با کیفیت دلیجان نیز مشتریان بسیاری دارد. این نوع ایزوگام علاوه بر صادرات، در بازار کشور نیز بفروش می رسد.برای سهولت خرید و صرفه جویی در وقت و زمان امروزه کارخانجات تولیدی ایزوگام و شرکت ایزوگام مفید سایت های فروش را در بستر اینترنت راه اندازی کرده اند. خرید و فروش ایزوگام از طریق نمایندگی های فروش کارخانجات نیز بصورت حضوری و تلفنی نیز انجام می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.