فروش ايزوگام پليمری به قیمت عمده

0

تولید و عرضه ایزوگام پلیمری یکی از اهداف کارخانجات تولید ایزوگام در کشور می باشد. بعلت مرغوب و با کیفیت بودن ایزوگام پلیمری، صادرات این محصول به کشورهای همسایه نیز مشهود می باشد. بازار خرید و فروش داخلی ایزوگام پلیمری نیز در میان ساختمان سازان رونق گرفته است. در ادامه مطلب به تعریف و تفاوت ایزوگام پلیمری و قیر دمیده می پردازیم.

فروش ايزوگام پليمری به قیمت عمده

ایزوگام پلیمری چیست؟

ایزوگام پلیمری چیست؟

امروزه برای عایق بندی ساختمان ها از انواع مختلف ایزوگام استفاده می شود. کارخانه تواید ایزوگام مفید تولید کننده با کیفیت ترین ایزوگام می باشد که خرید و فروش آن در بازار ایران و صادرات به کشورهای دیگر رونق دارد.درتعریف ایزوگام پلیمری می توان گفت که ایزوگام پلیمری از قیر پالایشگاهی ۶۰-۷۰ تولید می‌شود و به دلیل استفاده از قیر با کیفیت در ساخت آن، ایزوگام پلیمری دوام و طول عمر بیشتری نسبت به ایزوگام دمیده دارد. همچنین موادی مانند فویل آلومینیومی با ضخامتی برابر با چهارده تا شانزده میکرون، پوشال گونی پلاستیکی، پودر تالک، اسپانباند، تیشو، پلی استر و قیر خالص مواد و مصالحی هستند که در تولید ایزوگام پلیمری مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات و مزایای ایزوگام پلیمری

مشخصات و مزایای ایزوگام پلیمری

در هنگام خرید ایزوگام سناخت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. با وجود تنوع ایزوگام مشتریان تفاوت و مزیت هر یک را نمی دانند و ممکن است هنگام خرید سردرگم شوند. ایزوگام پلیمری دارای مزایایی می باشد که می توان به ختصار اشاره نمود. ایزوگام پلیمری دارای طول عمر بالاتری نسبت به ایزوگام دمیده می باشد. مقاومت بسیار بالا در برابر سرمای شدی و یخبندان در فصول سرد و مناطق سردسیری، رعایت استانداردهای ملی ساختمان در تولید ایزوگام پلیمری و وزن کمتر محصول در برابر سایر ایزوگام ها از مهم ترین مزایای ایزوکام پلیمری می باشد. زیرا وزن سنگین عایق می تواند اثر منفی بر روی استحکام ساختمان داشته باشد و موجب به بار آوردن ضرر شود. کارخانه‌های زیادی در تولید ایزوگام با کیفیت پلیمری فعالیت دارند که تفاوت آن‌ها در مواردی مانند قیمت، نوع بسته‌ بندی، ضخامت و سایز ایزوگام است. بزرگترین کارخانه‌های تولید کننده ایزوگام پلیمری از نظر کیفیت، محصولات مشابه ای تولید و به بازار عرضه می‌کنند.کیفیت قیر پلیمری می‌تواند تاثیر بسزایی در کیفیت ایزوگام پلیمری داشته باشد.

تفاوت ایزوگام پلیمری و دمیده

تفاوت ایزوگام پلیمری و دمیده

تولید ایزوگام در حال پیشرفت می باشد و متخصصان تولید ایزوگام اقدام به ساخت فرمول های جدید ایزوگام می نمایند. ایزوگام بعلت اینکه براستفاده از مواد نفتی پایه گذاری شده است، دارای تنوع تولید بالایی می باشد. کارخانه ایزوگام مفید تولید کننده انواع ایزوگام و عرضه آن در بازار می باشد. کیفیت و طول عمر ایزوگام پلیمری نسبت به ایزوگام دمیده بیشتر می باش. همچنین مقاومت ایزوگام پلیمری بعلت وجود مواد خالص بیشتر می باشد. ضخامت ایزوگام پلیمری نسبت به ایزوگام دمیده کمتر است و موجب می شود فشار کمتری به ساختمان وارد شود. ایزوگام پلیمری بوی مطبوعی نسبت به ایزوگام دمیده دارد.

قیمت خرید ایزوگام پلیمری

قیمت خرید ایزوگام پلیمری

برای خرید ایزوگام پلیمری باید موارد مهم را رعایت نمود. داشتن نشان استاندارد ملی و ضمانت کیفیت کالا از دو نکتهت مهم است. امروزه بدلیل استقبال زیاد مشتریان از خرید ایزوگام پلیمری، کارخانجات تولید ایزوگام، نمایندگی های فروش محصولات خود را در سراسر کشور استخدام نموده اند. برای خرید غیر حضوری نیز می توان از طریق ورود به سایت های خرید و فروش اینترنتی ایزوگام مراجعه نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.