خرید مستقیم پرایمر مخصوص ایزوگام

2

از پرایمر مخصوص ایزوگام می توان بعنوان ماده ای برای زیرسازی جهت نصب ایزوگام و با هدف بالابردن کیفیت عایق‌کاری و ایزولاسیون یاد کرد. هنگام خرید ایزوگام حتما از فروشندگان ایزوگام پرایمر مخصوص ایزوگام را نیز بپرسید. صادرات پرایمر مخصوص ایزوگام بعنوان یکی از محصولات مکمل ایزوگام بصورت عمده انجام می گردد.

خرید مستقیم پرایمر مخصوص ایزوگام

پرایمرمخصوص ایزوگام چیست؟

پرایمرمخصوص ایزوگام چیست؟

در شرکت های تولید ایزوگام پرایمر مخصوص ایزوگام در کنار محصولات دیگر نیز تولید می شوند. شرکت ایزوگام مفید از تولید و پخش کنندگان پرایمر مخصوص ایزوگام می باشد.پرایمرمخصوص ایزوگام از ترکیب قیر و پودرهای معدنی مخصوص تولید شده و از نظر فیزیکی به صورت مایع می باشد که می‌توان آن را به صورت خالص یا رقیق‌شده با آب و بنزین استفاده نمود. در نمونه‌های قدیمی، ترکیب پرایمر تنها با بنزین امکان‌پذیر بود. بعلت خطر کمتر و آسانی در استفاده فرآورده های جدید از آب به عنوان حلال استفاده می‌شود، امروزه از آن برای ایجاد چسبندگی در زیر ایزوگام از پرایمرمخصوص ایزوگام استفاده می‌شود.

مشخصات فنی پرایمر ایزوگام

مشخصات فنی پرایمر ایزوگام

پرایمر ایزوگام دارای رنگ مشکی مایل به قهوه ای می باشد و در حالت مایع می باشد. برای شناخت پرایمر ایزوگام وزن آن در حدود ۱٫۰۹ میباشد. برای خشک شدن در شرایط آب و هوایی مساعد و آفتابی برای خشک شدن نیاز به ۱۲ ساعت زمان دارند. پرایمر ایزوگام در برابر سرما تا دمای ۵ درجه زیر صفر و در شرایط گرما تا ۹۰ درجه  سانتیگراد مقاومت دارد. در انجام مراحل نصب پرایمر ایزوگام به دلیل مایع بودن و پس از خشک‌شدن نهایی بسیار سخت می‌شود و پاک شدن آن بسیار سخت است. بنابراین در صورت تماس با دست یا بدن هر چه زودتر باید با آب شسته شود.

انواع پرایمر ایزوگام

با توجه به مصارف و کاربرد مختلف پرایمر ایزوگام، انواع پرایمرایزوگامی تولید می شود. تمام  پرایمر‌های ایزوگام با خاصیت چسندگی ایزوگام به عایق بندی مطلوب کمک بسزایی می‌کنند. اولین نوع پرایمر ایزوگام، پرایمر آبی می باشد که حلال اصلی این پرایمر آب بوده و در اصل کار آن افزایش مقاومت ایزوگام برای نصب و افزایش کیفیت عایق کاری برای مدت زمان طولانی است. نوع دیگر پرایمر، پرایمر بنزینی می باشد که بمنظور جلوگیری از نفوذ رطوبت، محافظت از لوله های سیمانی و فلزی در برابر خوردگی و فرسودگی می‌باشد. بنزین ومشتقات نفتی حلال این نوع پرایمر می باشند. آخرین نوع پرایمر ایزوگام، پرایمر قیری می باشد به این صورت که از این نوع پرایمر بیشتر برای آسفالت کاری استفاده می‌شود. در واقع این پرایمر بر پایه‌ی قیر و پودرهای معدنی مخصوص است که قابلیت رقیق شدن با آب را دارد و برای اجرای چسبندگی در سطوح بتونی، آجری، آسفالت و دیگر مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نصب پرایمر ایزوگام

قیمت نصب پرایمر ایزوگام

پرایمر ایزوگام یکی از محصولات اصلی و مهم برای نصب ایزوگام می باشد. با توجه به مصرف کاربردی، متراژ سطوح و قیمت اجرای پرایمربستگی دارد. با توجه به انواع پرایمر که از نوع قیری، بنزینی یا آبی می باشند که با توجه به تناسب مکان مورد نظر استفاده می شود. قابلیت اجرای آسان پرایمر ایزوگام ، افزایش کیفیت ایزولاسیون در نصب موجب استقبال مشتریان می شود. برای خرید پرایمر ایزوگام به نمایندگی حضوری یا اینترنتی شرکت ایزوگام مفید و سایر شرکت ها می توانید مراجعه نمایید.

2 نظرات
 1. شرکت آرام کاران کیش می گوید

  سلام وقت بخیر
  برای یکی از پروژه های شرکت در کیش نیاز به پرایمر داریم، پرایمرهای شما بر پایه بنزین هستن فقط یا پایه آب هم دارید؟

  1. admin می گوید

   سلام وقت بخیر
   پایه اب هم داریم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.