خرید ایزوگام قزوین بصورت مستقیم

0

نمایندگی های فروش ایزوگام شرکت ایزوگام مفید یکی از عرضه کنندگان انواع ایزوگام در سراسر کشور می باشند. برای خرید ایزوگام در قزوین می توان به کارخانجات تولید ایزوگام در استان قزوین و یا نمایندگی های فروش ایزوگام مراجعه نمود. صادرات ایزوگام های با کیفیت به کشورهای همسایه نیز صورت می گیرد. شرکت ایزوگام مفید پخش کننده انواع ایزوگام با کیفیت و عمده می باشد.

خرید ایزوگام قزوین بصورت مستقیم

تولید ایزوگام با کیفیت قزوین

تولید ایزوگام با کیفیت قزوین

در هنگام تولید ایزوگام، کارخانجات تولیدی برای ساخت پوششی عایق مانند برای مشتریان خود کرده تا ساختمان ها از رطوبت و نم در امان بماند. بمنظور تولید ایزوگام با کفیت قزوین مواد خالص و درجه یک در اختیار کارخانجات قرار می گیرد.شرکت ایزوگام مفید از مهم ترین کارخانجات تولیدی ایزوگام بعنوان عایق می باشد. امروزه ایزوگام‌های مختلفی ساخته شده و در دسترس می باشد که هر یک از دارای ویژگی‌های مختلفی می‌باشد که در ساختمان سازی کاربرد متفاوتی را دارد.

قیمت انواع ایزوگام در بازار

تنوع کیفیت و محصولات ایزوگام موجب تنوع قیمت انواع ایزوگام در بازار شده است. یکی از نمونه های ایزوگام، ایزوگام پلیمری است که ماده  اصلی این نوع ایزوگام قیر خالص ۷۰-۶۰است که در پالایشگاه از تقطیر نفت خام به دست می‌آید. این مدا مورد استفاده ی پشت بام است. نوع دوم ایزوگام دمیده می باشد و  BOF ماده  اصلی این نوع ایزوگام قیر دمیده است  که از دمیدن هوا به نفت کوره تولید شده است و به نسبت ایزوگام پلیمری کیفیت پایین تر وعمر کم تری دارد و موارد استفاده آن ساخت ورق‌های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندودکاری است.

کاربرد های مختلف ایزوگام

کاربرد ایزوگام بر حسب نوع محل مصرف بسیار متنوع می‌باشد در پی دیوار‌ها و سرویس و استخر و حوض‌ها و…. بهتر است از ایزوگام‌های پودری استفاده شود. برای شناخت انواع ایزوگام مورد نیاز جهت مکان های مختلف لازم است تا با تعداد لایه ها و مواد تشکیل دهنده ایزوگام آشنا شوید.همچنین ایزوگام به علت سبکی و انعطاف‌پذیری و مقاومت زیاد در برابر اسید‌ها و بازها به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل محسوب می‌شود به همین خاطردر سال های اخیر مورد استقبال از طرف فعالان صنایع مختلف قرار گرفته است.

خرید و فروش ایزوگام قزوین

خرید و فروش ایزوگام قزوین

برای خرید و فروش ایزوگام قزوین در نمایندگی های فروش ایزوگام می توان به سراسر کشور مراجعه نمود.با وجود سایت ها و بازارهای خرید و فروش اینترنتی، اهمیت وقت و صرفه جویی در زمان ،ارسال به موقع و در سراسر کشور، مشتریان زیادی را برای خرید اینترنتی راغب کرده است. اما  گاهی خریداران برای خرید به سمت کارخانجات تولید ایزوگام مانند کارخانه تولید ایزوگام مفید راهی می شوند. بعلت نوسانات قیمت ،صرفه ی اقتصادی با خرید اینترنتی از طریق سایت های نمایندگی فروش ایزوگام می باشد. خرید اینترنتی ایزوگام نیاز به داشتن ضمانت نامه و نشان استاندارد از طرف کارخانه موردنظر می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.